O mnie

Monika Górska

Artystka. Kobieta. Kreatywna dusza.

Sztuka towarzyszy mi niemal od zawsze – już jako dziecko całymi godzinami malowałam, pisałam wiersze i podziwiałam piękno tego świata zaklęte w najmniej oczywistych formach. Uwielbiam kontakt z Naturą – to z niej czerpię inspirację i moc tak ważną dla życia w zgodzie ze sobą. Jako Kobieta czuję się jej integralną częścią, a możliwość kreacji uważam za najpiękniejszy dar z możliwych.

Tworzę tak jak czuję. Pozwalam temu ze mnie wypłynąć, bez oceniania i oczekiwań. Traktuję sztukę abstrakcyjną jako formę wyrazu i sposób na komunikowanie tego, czego czasem nie udaje się ubrać w słowa. Pozwalam sobie na prawdziwe emocje, na prawdziwy kontakt z moją wewnętrzną Artystką – z jej potrzebami, lękami, ograniczeniami, sposobem widzenia świata. To ona przemawia przeze mnie, a wraz z nią mówią całe Wszechświaty.

Zaproś piękno i kreatywność do swojego życia!
Filozofia

Chcę, abyś przez moją sztukę poczuła inspirację do działania. Abyś uwierzyła, że absolutnie wszystko jest możliwe, o ile tylko odważysz się zdecydować jak naprawdę ma wyglądać Twoje życie. Świat potrzebuje kreatywnych i przebudzonych dusz, dlatego chcę aby kontakt z moimi produktami dawał moim Kolekcjonerom moc i wiarę. Moje dzieła mają być swego rodzaju manifestem – sposobem na wyrażenie marzenia, byśmy powrócili do źródła i zdali sobie ponownie sprawę z tego, jak wielka drzemie w nas energia. Wszyscy jesteśmy jednością. Wszyscy jesteśmy połączeni,  jesteśmy czymś więcej niż to co fizyczne.

Shopping Cart